Kara Para
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kara para ask vol. 5

+32
ella05
viki
ljiljana01
Ruža22
Sneki
Cvete
Nero1
mile1
-Petra-
micikamima
jass
ina70
maja1961
marijanci
Elda
maya12
BILJANA METIKOŠ
*Nina*
dreamnow
Petra
Tina35
bela7
Elif1
tamarica
Aurra
Aki56
Evka1
viera
feride
Semmy
martasek75
Ritaa
36 posters

Stranica 19 / 35. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 9:51 pm

Dobro vece cure default_wetkissf.gif

ovde bas mirno, hvala t4523.gif curama na gifovima sto nas uvek potsete na nase drage elmere.

nesto sam procitala da dodela leptira se blizi i da je 12 novembra pa ocekujemo puno slika i da bar tada vidimo ovo dvoje zajedno.

Cvete

Posts : 336
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 9:55 pm

bela7 je napisao/la:
----------------
Marta, ovaj tvoj video me svaki put iznova emotivno prodrma! Toliko mi je poseban!

Nekako sam pomalo žalosna. Tako se rijetko sve zajedno porazgovaramo. sad.png  Kad se samo sjetim naših nekadašnjih petaka, subota navečer... koliko nas, koliko gostiju... ludilo! Bilo je zabavno, prelijepo!  default_loveshower.g  default_siffle.gif  default_laugh3.gif
Zahvalna sam za to proteklo vrijeme. Koliko zanimljivo napisanih postova, posebnih video klipova, gifova, sličica... zaustavljenih trenutaka koje uopće ne bih ni primijetila gledajući seriju, a tako su bitni... i vi ste mi na njih skrenule pažnju.
Nadam se da ćemo uskoro imati pojačanu motivaciju za pisanje... i da nismo jedna drugo zaboravile... a ni naše mile En Tu.
Eh, kako su mi dragi baš ovakvi trenuci! I kako mi nedostaju! Da mi ih je združiti opet, u filmu:icec:

kara para ask vol. 5 - Page 19 CMGidbpWgAAFxpD


Budite mi dobro i javite se katkada! default_heartshape2. default_heartshape2. default_heartshape2. default_wetkissf.gif


Zdravo Bela default_heartshape2. i meni nedostaje to vreme kada je ovde bilo puno, ali verojatno je sada tako jer ovo dvoje nista ne snimaju. Sve smo pretresli pa sad cekamo neku novinu od njih. Evo sad ce ovi leptiri, pa onda Emmy, pa na 16 ima neke druge nagrade, bice slike i verujem bice ponovo puno.

Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 9:56 pm

Cvete je napisao/la: Dobro vece cure default_wetkissf.gif

ovde bas mirno, hvala   t4523.gif  curama na gifovima sto nas uvek potsete na nase drage elmere.

nesto sam procitala da dodela leptira se blizi i da je 12 novembra pa ocekujemo puno slika i da bar tada vidimo ovo dvoje zajedno.

--------------
Dobra ti večer, Cvete moja! Ma ja sam ti sigurna da će se oni oboje pojaviti na dodjeli te nagrade, i da će je oboje dobiti... new_smile.png Kao što sam i sigurna da će se osjetiti ona nježna povezanost među njima koja je od početaka snimanja bila prisutna i do kraja je samo rasla i rasla do one neslućene radosti iz zadnje epizode.

kara para ask vol. 5 - Page 19 CL-RG7hW8AEheGH
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:00 pm

I ja silno verujem da ce oni dobiti nagrade, pogotovo sad kad je Engin dobio ovu nagradu u seul i nominovan je za Emmy. Bezveze bi bilo da je cenjen kod drugih, a  da ne dobije nagrade kod kuce. Pa se tome radujem leptirima. i uzbudjena sam da ih opet vidim zaedno.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:04 pm

Tako bi mi bilo drago da ih pozovu na snimanje zajedničkog filma! To bi bilo divno. Opet bi imale sličice sa snimanja za analiziranje i uživanje. Sad bi bilo vrijeme da iskoriste ovu njihovu zajedničku popularnost i da to provedu.
default_blase.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:08 pm

Taj čovjek ima stvarno najizražajniji pogled od svih glumaca koje sam gledala. Ovo je još početak, prvi boravak u Rimu, a vidi kako je gleda... koliko tu ljubavi i obožavanja ima već tada... nešto predivno! default_hearted.gif

kara para ask vol. 5 - Page 19 CR1puJaUsAAYM0r
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:11 pm

Belice i ja se nekako nadam da eto mozda posle nove godine bude neki projekat . Ali tuba vec je ugovorila taj film , pa pise se za jos jedan film, pa se nadam da ce i Engin prihvatiti neki projekat. Za njih zajedno vise se ne nadam, sad.png . kazu da turska industrija retko ponavlja filmske parove.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:13 pm

Kad je jučer Fi stavila onaj novi klipić Ay yapima, palo mi je na pamet... to nije samo potpora glavnom paru, nego i možda otvaranje mogućnosti za njihovo novo zajedničko snimanje (filma)... ili su to samo moje želje. default_12.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:15 pm

Pa lepo bi bilo da iskoriste njihov potencijal. savrseni su bili zajedno, spontani, prirodni,kara para ask vol. 5 - Page 19 CRym9Y9UYAA2J1D
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:16 pm

Cvete je napisao/la:Belice i   ja se nekako nadam da eto mozda  posle nove godine bude neki projekat . Ali tuba vec je ugovorila taj film , pa pise se za jos jedan film, pa se  nadam da ce i Engin prihvatiti neki projekat. Za njih zajedno vise se ne nadam, sad.png  . kazu da turska industrija retko ponavlja filmske parove.  

----
A kako kažu da je Tuba više puta snimala sa svojim mužem...?
Eto, možda sada naprave iznimku kad su u pitanju En Tu ... zbog nagrada i uspjeha koji je serija postigla.
Dobro, a ako ne zajedno, nek snimaju svaki svoje projekte... samo da ih možemo gledati. Ja bih ih čak radije vidjela u dobrim filmovima, nego u seriji.
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:22 pm

Toliko smo toga napisale na račun njihove moguće veze... malo ozbiljno, malo u šali... ali stvarno bih rado znala jesu li se stvarno zaljubili... traje li ta ljubav još uvijek... i viđaju li se.
Sve ovo što tumačimo kao krizu u njezinom braku, može imati i veze s njezinim zaljubljivanjem, ali i ne mora... no neobično je da se to sve zbiva baš sad... poslije snimanja ove serije kad je izgradila tako lijep i prijateljski odnos s Enginom.
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:22 pm


pa mislim dvoje kao glavni par, jer Tuba je isto snimala Asi i sa glumcem sto je glumio Metina.
Slazem se. neka snimaju sto god samo da ih gledamo. I ja zelim da snime dobre filmove . mozda se napravi i izuzetak kad je u pitanju neki ovakav filmski par. Jer posle njih ja se nekako ne mogu navuci na neki drugi par. Eto dopada mi se radnja ili glavni glumac, ali ovo dvoje su bili predivni kao par.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:25 pm

bela7 je napisao/la:Toliko smo toga napisale na račun njihove moguće veze... malo ozbiljno, malo u šali... ali stvarno bih rado znala jesu li se stvarno zaljubili... traje li ta ljubav još uvijek... i viđaju li se.
Sve ovo što tumačimo kao krizu u njezinom braku, može imati i veze s njezinim zaljubljivanjem, ali i ne mora... no neobično je da se to sve zbiva baš sad... poslije snimanja ove serije kad je izgradila tako lijep i prijateljski odnos s Enginom.


Pa moze biti da joj je taj odnos sa Engina eto otvorio oci i posocio neke stvari koja je ona mozda odbijala da vidi svo to vreme. Naravno akosve ovo sto se nagadja je  istina. Ne mora da znaci da je posredi zaljubljivanje ali eto u nekom trenutku covek postane svestan sta ima, a sta zasluzuje da ima i dobije hrabrost za neke promene. Vreme ce sve pokazati. Nista ne ostane skriveno.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:31 pm

Cvete je napisao/la:
bela7 je napisao/la:Toliko smo toga napisale na račun njihove moguće veze... malo ozbiljno, malo u šali... ali stvarno bih rado znala jesu li se stvarno zaljubili... traje li ta ljubav još uvijek... i viđaju li se.
Sve ovo što tumačimo kao krizu u njezinom braku, može imati i veze s njezinim zaljubljivanjem, ali i ne mora... no neobično je da se to sve zbiva baš sad... poslije snimanja ove serije kad je izgradila tako lijep i prijateljski odnos s Enginom.


Pa moze biti da joj je taj odnos sa Engina eto otvorio oci i posocio neke stvari koja je ona mozda odbijala da vidi svo to vreme. Naravno akosve ovo sto se nagadja je  istina. Ne mora da znaci da je posredi zaljubljivanje ali eto u nekom trenutku covek postane svesan sta ima, a sta zasluzuje da ima i dobije hrabrost za neke promene. Vreme ce sve okazati. Nista ne ostane skriveno.


Ovo si tako lijepo napisala.Ona odaje dojam izuzetno humane, brižne i mile osobe... i stvarno mislim da zaslužuje muškarca koji će ju obožavati... i uzvratiti joj sve istom mjerom. A Engin se čini idealnim za to. Bilo bi lijepo da je istinito ono što smo za njih zamislile... i da u budućnosti budu sretni... zajedno. heart.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:33 pm

Kakva ti je serija s Brkom? Ima li kriminalističku radnju?
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:40 pm

bela7 je napisao/la:Kakva ti je serija s Brkom? Ima li kriminalističku radnju?

Meni se dopala. radnja je laka, lepa, ljubavna prica oko dvoje mladih cija je ljubav prekinuta. mladic koji je pun gneva i prkosa i verojatno zelju za osvetom. Brka je odlican i cura dobro glumi ali jos nema mi hemiju izmedju njih. Mozda kasnije. Bas sam zato rekla da mozda svugde trazim hemiju kakvu su meni imali Tuba i engin.

ja gledam prevod jer nemogu gledati u sredu a nekako i tempo mi je brzo. pa cekam eto prevod druge epizode. baci oko mozda ti se dopadne
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:44 pm

Cvete je napisao/la:
bela7 je napisao/la:Kakva ti je serija s Brkom? Ima li kriminalističku radnju?

Meni se dopala. radnja je laka, lepa, ljubavna prica oko dvoje mladih cija je ljubav prekinuta. mladic koji je pun gneva i prkosa i verojatno zelju za osvetom. Brka je odlican i cure ja dobra ali jos nema mi hemiju izmedju njih. Mozda kasnije. Bas sam zato rekla da mozda svugde trazim hemiju kakvu su meni imali Tuba i engin.

------------
Ja sam odgledala nekoliko početnih scena, nedovoljno da bih bilo što rekla o seriji... ali nekako nisam mogla nastaviti... nisam još spremna za neki novi par... jednostavno sam još previše vezana za Elmere. Zato se neću siliti na nešto dok nisam potpuno spremna.
Baš je čudno što nema nikoga osim nas... sad.png
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:48 pm

da bas smo sami ovog petka. default_e13716.gif Mozda sutra dodju cure jer je subota , pa dan za odmor.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:49 pm

Slazem s eBela bas je tesko nastaviti posle ovakvog para. new_wub.png kara para ask vol. 5 - Page 19 4ofegYt3Ky8
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:52 pm

Eh, te njihove ruke! default_hearted.gif
kara para ask vol. 5 - Page 19 B0aG1ChCEAI6Xpu
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 10:56 pm

Kad nema naše Elif, Viere, Feride... da nam stavljaju slike, moramo mi same!

Eh, ova vruća, koja je uzburkala duhove dušebrižnika!

kara para ask vol. 5 - Page 19 Ibj27Sou4J23ek
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 10:57 pm

da ovo je bila bas lepa epizoda . Rim , pa kada ja pita dali bi opet pokusala sa njim da pocnu od pocetka pa je pogleda tako da bi se i led sa grenlanda otopio. predivno. default_flirtyeyess2
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 11:00 pm

Cvete je napisao/la:da ovo je bila bas lepa epizoda . Rim , pa kada ja pita dali bi opet pokusala sa njim da pocnu od pocetka pa je pogleda tako da bi se i led sa grenlanda otopio. predivno. default_flirtyeyess2

---------
Što god bila prava istina, jasno je da su uživali, ali baš uživali jedno u drugome dok su snimali... a i izvan toga... to se tako vidi i osjeća. heart.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 11:00 pm

bela7 je napisao/la:Kad nema naše Elif, Viere, Feride... da nam stavljaju slike, moramo mi same!

Eh, ova vruća, koja je uzburkala duhove dušebrižnika!

kara para ask vol. 5 - Page 19 Ibj27Sou4J23ek

Pa mozda je i taj sovet cenzure primetio nesto sto nije bas filmski dovoljno. wink.png kako su tada ovaj poljubac prozvali. cuclanje jel tako bese smesko.gif
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by bela7 pet lis 23, 2015 11:02 pm

Cvete je napisao/la:
bela7 je napisao/la:Kad nema naše Elif, Viere, Feride... da nam stavljaju slike, moramo mi same!

Eh, ova vruća, koja je uzburkala duhove dušebrižnika!

kara para ask vol. 5 - Page 19 Ibj27Sou4J23ek

Pa mozda je i taj sovet cenzure primetio nesto sto nije bas filmski dovoljno.  wink.png  kako su tada ovaj poljubac prozvali. cuclanje jel tako bese smesko.gif

------------
Cualanje, cuclanje, da. Ne znam je li postojao prije toga primjer da su tako reagirali na nečiji poljubac u turskoj seriji i filmu? Da, to je zbilja znak da je u tom poljupcu bilo nešto više od obične glume! heart.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Cvete pet lis 23, 2015 11:06 pm

Evo ovde ono njihovo prepoznatlivo drzanje ruku kako da su pravi par

kara para ask vol. 5 - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcTm-la5wGw7hU7XDLcUu2FRO3FW9j22ECIH1sBX0g6vF4KMQN-v
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 5 - Page 19 Empty Re: kara para ask vol. 5

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 35. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.