Kara Para
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kara para ask vol. 4

+16
viera
Evka1
*Nina*
Aurra
Semmy
martasek75
Cvete
maya12
feride
Petra
Aki56
Ritaa
Elif1
Tina35
bela7
tamarica
20 posters

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Petra sri lis 14, 2015 9:40 pm

by Aki56 Today at 9:24 pm

Samo da pozdravim moje romantične koke default_heartshape2. , u švaleraciji sam kod Brke MG_07.gif

----------------------------------------------------------------------------

Auuuuu AKI,nisam se nadala to od tebe....jebo te pa ti si preletačica koka...

Bogami ću ti skratiti krila...Će leti perje!!!

Petra

Posts : 105
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:40 pm

Aki56 je napisao/la:Vratio se Šime u svoju kućicu new_smile.png ...
Izgleda Braka u odelu kao "Milion dolara", dobro glumi...još nema hemije, a izgleda sexa je bilo yahooic.gif smesko.gif smesko.gif.


Imali nešto nonoga u vezi EnTu ???

Necemo da ti kazemo smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:41 pm

Pa kako sex prije kemije??? default_tongue.png
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:42 pm

-------
I mene to grize i muči! Ali, eto barem imamo o čemu stalno razgovarati i vraćati se na staro... jer ništa nije razjašnjeno.
Mislim da je ipak ona ta, kao i u seriji, koja je dala zeleno svjetlo. Unatoč tome što su počeli osjećati (a i sama je izjavila da su na prvu kliknuli) on se obuzdavao... jer je udana. Ali, mislim da mu je već pri prvim intimnijim scenama dala do znanja da je spremna na više.... uostalom njezin smo jezik imali prilike vidjeti, zar ne? A možda mu je dala i kakav signal iza kulisa? Pa zar nisu ostajali duže nakon snimanja iako nije potrebno... zar i to nisu neki znakovi jednog drugome? default_siffle.gif default_hearted.gif [/quote]

=================
Canim to kad su ostajali duze tu su se vec bili uveliko phil_45.gif viannen_19.gif mene interesuje kad se on odvalio a jos se suzdrzavao ali se ocigledno slabo suzdrzavao jer mu ne bi ona dala zeleno,da nije on napadao dfgh.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Ritaa sri lis 14, 2015 9:42 pm

kara para ask vol. 4 - Page 2 CAyZYBYUUAE1yPu
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:44 pm

**Petra.. je napisao/la:by Aki56 Today at 9:24 pm

Samo da pozdravim moje romantične koke default_heartshape2. , u švaleraciji sam kod Brke MG_07.gif

----------------------------------------------------------------------------

Auuuuu AKI,nisam se nadala to od tebe....jebo te pa ti si preletačica koka...

Bogami ću ti skratiti krila...Će leti perje!!!
Petrić ja sam prvo Grmušicu pratila kao gost, te se pridružila KPA....
Najviše zbog Tube, ali me Engin bacio u trans 2920185708.gif .
Mogu da gledam new_hehe3.gif , ništa ne košta default_tongue.png

Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:44 pm

tamarica je napisao/la:-------
I mene to grize i muči! Ali, eto barem imamo o čemu stalno razgovarati i vraćati se na staro... jer ništa nije razjašnjeno.
Mislim da je ipak ona ta, kao i u seriji, koja je dala zeleno svjetlo. Unatoč tome što su počeli osjećati (a i sama je izjavila da su na prvu kliknuli) on se obuzdavao... jer je udana. Ali, mislim da mu je već pri prvim intimnijim scenama dala do znanja da je spremna na više.... uostalom njezin smo jezik imali prilike vidjeti, zar ne? A možda mu je dala i kakav signal iza kulisa? Pa zar nisu ostajali duže nakon snimanja iako nije potrebno... zar i to nisu neki znakovi jednog drugome? default_siffle.gif default_hearted.gif

=================
Canim to kad su ostajali duze tu su se vec bili uveliko phil_45.gif viannen_19.gif  mene interesuje kad se on odvalio a jos se suzdrzavao ali se ocigledno slabo suzdrzavao jer mu ne bi ona dala zeleno,da nije on napadao dfgh.gif [/quote]

----------------------------
Ma ne vjerjujem da je on napadao. On je tako fin i suzdržan mladić. Ona mu je prva uvalila jezik, sigurna sam! default_siffle.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:46 pm

mene jako čudi njegova transformacija u čovjeka koji se više ne skriva, koji ne skida osmijeh s lica
čitala sam već prije da su znali satima razgovarati na setu
što imaju dvoje kolega toliko za pričati ???
kažem vam da je šrek bio ljubomoran, zato je ona htjela odustati
sve drugo ne pije vodu, ni umor, ni djevojčice, ništa
prije početka snimanja serije je pisalo da je uspjela dogovoriti skraćeno radno vrijeme
a ona se niti nakon završetka snimanja ne žuri kući
kako to objasniti[/quote]

=========================
Slazem se potpuno draga,kakve devojcice,kakvi bakraci,pa ionako odrastaju vise sa njenom mamom-nego sa njom-to je zrtva njenog posla,koju je ona prihvatila.....ali sve ono sto smo videli i cul,vodi samo ka jednom,da je zeleni pizdeo najstrasnije jer je odmah znao,to ne moze niko da me ubedi...i kad neces da znas i da priznas,ZNAS.....tako da je i on i ona odmah znali,koliko je sati....a da se Bambi promenio 38274872647 stepeni,to je evidentno,meni ,koja ga ne pratim dugo a ne curama,koje ga prate godinama i kazu,da to nije isti covek heart.gif heart.gif heart.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:46 pm

tamarica je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:Vratio se Šime u svoju kućicu new_smile.png ...
Izgleda Braka u odelu kao "Milion dolara", dobro glumi...još nema hemije, a izgleda sexa je bilo yahooic.gif smesko.gif smesko.gif.


Imali nešto nonoga u vezi EnTu ???

Necemo da ti kazemo smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif


Znači PRC 3218745353.gif 3218745353.gif 3218745353.gif
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Elif1 sri lis 14, 2015 9:46 pm

tamarica je napisao/la:Jel ona u onoj zelenoj haljici trudna???...mislim rekla bih da jeste,po faci a ne samo stomaku...prekrasna,boginja new_wub.png new_wub.png

nije trudna
ona se povremeno krivo drži pa izgleda da ima trbuh
tako je povremeno izgledala i KPA
na slikama iz bodruma se vidjelo da trbuha nema

kara para ask vol. 4 - Page 2 Index10
Elif1
Elif1

Posts : 1900
Points : 1945
Reputation : 45
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:48 pm


----------------------------
Ma ne vjerjujem da je on napadao. On je tako fin i suzdržan mladić. Ona mu je prva uvalila jezik, sigurna sam! default_siffle.gif [/quote]

================
Pa nisam ja ni mislila da je on napadao tako,to ne da ne lici na njega,nbego ni u pismu....ali je ona osetila,kao sto zensko oseti,da se on odvaljuje-da vibrira,da kad prica,prica drugacije,kad je gleda,gleda je drugacije....a onda je ona -definitivno zavalila jezik_imamo ,hvala Bogu i dokkumentovano default_popcorn1-smi
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:49 pm

Ritaa je napisao/la:kara para ask vol. 4 - Page 2 CAyZYBYUUAE1yPu
WOW, ruka na kolenu, njene usne nešto lepo šapuću heart.gif heart.gif heart.gif
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 9:49 pm

Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:50 pm

tamarica je napisao/la:mene jako čudi njegova transformacija u čovjeka koji se više ne skriva, koji ne skida osmijeh s lica
čitala sam već prije da su znali satima razgovarati na setu
što imaju dvoje kolega toliko za pričati ???
kažem vam da je šrek bio ljubomoran, zato je ona htjela odustati
sve drugo ne pije vodu, ni umor, ni djevojčice, ništa
prije početka snimanja serije je pisalo da je uspjela dogovoriti skraćeno radno vrijeme
a ona se niti nakon završetka snimanja ne žuri kući
kako to objasniti

=========================
Slazem se potpuno draga,kakve devojcice,kakvi bakraci,pa ionako odrastaju vise sa njenom mamom-nego sa njom-to je zrtva njenog posla,koju je ona prihvatila.....ali sve ono sto smo videli i cul,vodi samo ka jednom,da je zeleni pizdeo najstrasnije jer je odmah znao,to ne moze niko da me ubedi...i kad neces da znas i da priznas,ZNAS.....tako da je i on i ona odmah znali,koliko je sati....a da se Bambi promenio 38274872647 stepeni,to je evidentno,meni ,koja ga ne pratim dugo a ne curama,koje ga prate godinama i kazu,da to nije isti covek heart.gif heart.gif heart.gif [/quote]

---------------------------
I ona je bila u kušnji da odustane. Htjela je udovoljiti svome mužu. Engin ju je podržao da to ne uradi (hvala Bogu), a kako je sad? Možda zbog grižnje savjesti (jer se to ipak NJOJ dogodilo) neće ništa poduzimati u vazi svoga braka... čeka da on nešto napravi. default_blase.gif
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:50 pm

ecemo da ti kazemo smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif [/quote]


Znači PRC 3218745353.gif 3218745353.gif 3218745353.gif [/quote]

===================
PA eno tamo ,imas prc i to vec u prvoj smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif

Salim se canim moj od Akice,samo ti gledaj,onaj lep komad treba gledati-nista ne kosta smesko.gif
A kod nasih,mrttvo more,nigde nikog,samo mi pletemo mrezu i teoriju zavere default_fume.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 9:50 pm

tamarica je napisao/la:
----------------------------
Ma ne vjerjujem da je on napadao. On je tako fin i suzdržan mladić. Ona mu je prva uvalila jezik, sigurna sam! default_siffle.gif

================
Pa nisam ja ni mislila da je on napadao tako,to ne da ne lici na njega,nbego ni u pismu....ali je ona osetila,kao sto zensko oseti,da se on odvaljuje-da vibrira,da kad prica,prica drugacije,kad je gleda,gleda je drugacije....a onda je ona -definitivno zavalila jezik_imamo ,hvala Bogu i dokkumentovano default_popcorn1-smi [/quote]


Di je jezik pobogu..ja to nisam vidila new_ohmy.png new_ohmy.png
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:52 pm


---------------------------
I ona je bila u kušnji da odustane. Htjela je udovoljiti svome mužu. Engin ju je podržao da to ne uradi (hvala Bogu), a kako je sad? Možda zbog grižnje savjesti (jer se to ipak NJOJ dogodilo) neće ništa poduzimati u vazi svoga braka... čeka da on nešto napravi. default_blase.gif [/quote]

===============
Nista se ne sekiraj canim,ona je vec preuzela korake,samo cekamo da ih objave default_fume.gif a njoj Bambi nije pruzio ruku,vec joj je pruzio srce i rekao,ja te volim,moja si,tvoj sam,nemoj da me ostavis,nemoj da se ostavis....i ona je izabrala heart.gif heart.gif heart.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Elif1 sri lis 14, 2015 9:52 pm

tamarica je napisao/la:
Slazem se potpuno draga,kakve devojcice,kakvi bakraci,pa ionako odrastaju vise sa njenom mamom-nego sa njom-to je zrtva njenog posla,koju je ona prihvatila.....ali sve ono sto smo videli i cul,vodi samo ka jednom,da je zeleni pizdeo najstrasnije jer je odmah znao,to ne moze niko da me ubedi...i kad neces da znas i da priznas,ZNAS.....tako da je i on i ona odmah znali,koliko je sati....a da se Bambi promenio 38274872647 stepeni,to je evidentno,meni ,koja ga ne pratim dugo a ne curama,koje ga prate godinama i kazu,da to nije isti covek heart.gif heart.gif heart.gif

ja nju pratim još od asi
ona je takva sva slatka i pristupačna oduvijek
mislim da se može svakome podvući pod kožu
ako je bambi kapitulirao radi nje svaka joj čast
ako ona ima zasluge za njegovu transformaciju bravo za nju
on se zadnje vrijeme jako proljepšao
Elif1
Elif1

Posts : 1900
Points : 1945
Reputation : 45
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:52 pm

Pa zar nije jezik viđen već u hotelskoj sobi u 13.?
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:52 pm

feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 9:53 pm

bela7 je napisao/la:Pa zar nije jezik viđen već u hotelskoj sobi u 13.?


A to ja mislila nešto novo
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:54 pm

feride je napisao/la:
tamarica je napisao/la:
----------------------------
Ma ne vjerjujem da je on napadao. On je tako fin i suzdržan mladić. Ona mu je prva uvalila jezik, sigurna sam! default_siffle.gif

================
Pa nisam ja ni mislila da je on napadao tako,to ne da ne lici na njega,nbego ni u pismu....ali je ona osetila,kao sto zensko oseti,da se on odvaljuje-da vibrira,da kad prica,prica drugacije,kad je gleda,gleda je drugacije....a onda je ona -definitivno zavalila jezik_imamo ,hvala Bogu i dokkumentovano default_popcorn1-smi


Di je jezik pobogu..ja to nisam vidila new_ohmy.png new_ohmy.png [/quote]

O Fi,pa gde si mi canim,vidim otkinula si se tamo na brkici....kao i sve druge koke,aferim..........kako gde je bio jezik ???....PA u 13 u hotelu,kad mu je zavalila zvaku.......a to nema u scenariju.....to ona njemu dala domaci,da razmislja na letnjem odmoru.....i on razmisljao,razmisljao i od muke 7b61059327527658fe8b Tuvanicu
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 9:54 pm

Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .


Nemoj da blokiram temu i zaključan pa ćeš da vidiš kako će me zarezuju default_blase.gif default_blase.gif
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:54 pm

Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .

----------
Ma kako te ne zarezujemo? Mi te volimo! default_hearted.gif I ja sam te pitala kako je tamo?
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by maya12 sri lis 14, 2015 9:54 pm

Pozdrav najbolja ekipa new_smile.png

kara para ask vol. 4 - Page 2 11752639_1456814457953503_6248432595609756644_n
maya12
maya12

Posts : 215
Points : 234
Reputation : 19
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Ritaa sri lis 14, 2015 9:55 pm

tamarica je napisao/la:mene jako čudi njegova transformacija u čovjeka koji se više ne skriva, koji ne skida osmijeh s lica
čitala sam već prije da su znali satima razgovarati na setu
što imaju dvoje kolega toliko za pričati ???
kažem vam da je šrek bio ljubomoran, zato je ona htjela odustati
sve drugo ne pije vodu, ni umor, ni djevojčice, ništa
prije početka snimanja serije je pisalo da je uspjela dogovoriti skraćeno radno vrijeme
a ona se niti nakon završetka snimanja ne žuri kući
kako to objasniti

=========================
Slazem se potpuno draga,kakve devojcice,kakvi bakraci,pa ionako odrastaju vise sa njenom mamom-nego sa njom-to je zrtva njenog posla,koju je ona prihvatila.....ali sve ono sto smo videli i cul,vodi samo ka jednom,da je zeleni pizdeo najstrasnije jer je odmah znao,to ne moze niko da me ubedi...i kad neces da znas i da priznas,ZNAS.....tako da je i on i ona odmah znali,koliko je sati....a da se Bambi promenio 38274872647 stepeni,to je evidentno,meni ,koja ga ne pratim dugo a ne curama,koje ga prate godinama i kazu,da to nije isti covek heart.gif heart.gif heart.gif [/quote]

-------------
pa gle,,ak se ona htjela rastati i prije snimanja serije,,znači da ni tada nije štimalo sa Šrekom,,znači žena u problemu,,nezadovoljna,ranjiva i onda se sprijatelji sa ovakvim divnim bambijem,,,pa normalno da joj je malo trebalo da se prepusti,,a Šrek je vjerojatno jako brzo povatao konce,,e sad bambi u cijeloj toj priči se vjerojatno našao zatečen,,,,,koliko dugo traga za srodnom dušom i onda mu se upali lampica da ju je pronašao,,ali mu ona nije dozvoljena,,a ona mu se toliko približila pa se i on pogubio ne znajući više gdje je ta granica,,,  njih dvoje su se jednostavno desili jedno drugome,, SUĐENI SU SI I TO JE TO,,,LJUBAV NE PITA


Zadnja promjena: Ritaa; sri lis 14, 2015 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 2 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.