Kara Para
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kara Para Ask vol.3

+24
Signorina
ana levatic
Tina35
marijanci
Vila
Aki56
Ritaa
viki
dreamnow
Petra
maja1961
Elda
Evka1
*Nina*
Aurra
martasek75
duca
ina70
viera
tamarica
bela7
Cvete
Elif1
feride
28 posters

Stranica 11 / 41. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next

Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Evka1 pon lis 12, 2015 2:35 pm

viera je napisao/la:

Evi, ciao ... kde si ty, vôbec ťa tu nebýva... gif je tvoj? krásny...
ste tu samé umelkyne, radosť byť v takej exkluzívnej spoločnosti   Kara Para Ask vol.3 - Page 11 3561746592

Ahoj Vierka.
Tu som, nemôžem byť bez vás. default_hearted.gif Cez víkend som mala návštevy, tak som nestíhala a čítala som vás až v noci. Gif je môj, musím sa aj ja snažiť, aby som zapadla do takej exkluzívnej spoločnosti. dance-smiley10.gif

Evka1

Posts : 126
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by viera pon lis 12, 2015 2:37 pm

Evka1 je napisao/la:
viera je napisao/la:

Evi, ciao ... kde si ty, vôbec ťa tu nebýva... gif je tvoj? krásny...
ste tu samé umelkyne, radosť byť v takej exkluzívnej spoločnosti   Kara Para Ask vol.3 - Page 11 3561746592

Ahoj Vierka.
Tu som, nemôžem byť bez vás. default_hearted.gif Cez víkend som mala návštevy, tak som nestíhala a čítala som vás až v noci. Gif je môj, musím sa aj ja snažiť, aby som zapadla do takej exkluzívnej spoločnosti. dance-smiley10.gif


aj ja som tu, dneska to preháňam, a termínov že neviem čo skôr... Evi, nerozmýšľala si spraviť video na Zuzanu Smatanovú - v dobrom aj zlom, teraz ju počúvam, krásne slová aj hudba
To len taká inšpirácia ...
viera
viera

Posts : 291
Points : 304
Reputation : 15
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Evka1 pon lis 12, 2015 2:42 pm

Vila je napisao/la: Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Giphy

Vila - nádherný gif...  default_xenforo-smil default_4uboxsmiley.


Elda, Nina, Marta  .... prekrásne videá default_roseg-smiley default_roseg-smiley default_roseg-smiley


Zadnja promjena: Evka1; pon lis 12, 2015 4:32 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Evka1
Evka1

Posts : 126
Points : 147
Reputation : 21
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Evka1 pon lis 12, 2015 2:49 pm

viera je napisao/la:
aj ja som tu, dneska to preháňam, a termínov že neviem čo skôr... Evi, nerozmýšľala si spraviť video na Zuzanu Smatanovú - v dobrom aj zlom, teraz ju počúvam, krásne slová aj hudba
To len taká inšpirácia ...

Teraz som nemala čas na videá. Smatanovú môžem skúsiť, ale slovenské a české pesničky sú problém, hneď ma začnú naháňať pre autorské práva new_fight2-smiley.gi . Ale môžeš mi poslať, ak sa Ti niečo páči.
Evka1
Evka1

Posts : 126
Points : 147
Reputation : 21
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by maja1961 pon lis 12, 2015 2:49 pm

martasek75 je napisao/la:
*Nina* je napisao/la:Dobro jutro  new_wub.png
Jutros sam i ja poranila, da izpunim svoje obečanje.
Feride hvala ti za pijesmu.  give_rose.gif



               Nina krásné video  default_roseg-smiley

--------------------------------------svidja mi se jako, svaka cast Nina.
maja1961
maja1961

Posts : 166
Points : 176
Reputation : 10
Join date : 04.10.2015
Age : 62
Location : Novi Sad

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by maja1961 pon lis 12, 2015 2:50 pm

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 12115949_973563629383457_11261329747090245_n


Da se ovako raduje cesce.... i mi sa njim.

pridruzujem se devojke vasim zeljama.
maja1961
maja1961

Posts : 166
Points : 176
Reputation : 10
Join date : 04.10.2015
Age : 62
Location : Novi Sad

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by duca pon lis 12, 2015 2:58 pm

DOBRO JUTRO DRAGE MOJE, VIDIM VRIJEDNE STE, JA SE EVO PROBUDILA, PIJEM PRVU KAFU I CITAM VAS,.................................................................


ENGINU ZELIM SVE STO STE I VI POZELJELE ZA RODJENDAN graphics-3d-smileys-            

AURA, BELLA, TAMARICE I SVE MOJE DRAGE CURE , HVALA NA LIJEPIM RIJECIMA, RASPLAKALE STE ME, ALI NECU DA PLACEM , HOCU DA MI OVAJ DAN BUDE LIJEP SA VAMA, LJUBIM VAS SVE!!!!!!!!!! MISLICU NA NASE LIJEPE ELMERE KOJI SU NAS SVE SPOJILI DA BUDEMO OVAKO SKUPA I U DOBRU I U ZLU graphics-3d-smileys- default_hearted.gif .................................................................

I JA BIH POSTAVILA MNOGO STO STA ALI NE ZNAM A STVARNO NEMAM VREMENA DA BAR POKUSAM, VAMA HVALA NA KRASNIM SLIKAMA, GIFICIMAI VIDEIMA! smileys-cz-123.gif

duca

Posts : 43
Points : 48
Reputation : 3
Join date : 04.10.2015
Location : canada

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by ina70 pon lis 12, 2015 4:10 pm

heart.gif

ina70
ina70

Posts : 187
Points : 197
Reputation : 10
Join date : 04.10.2015
Location : beograd

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by ina70 pon lis 12, 2015 4:12 pm

Nina, Vilo, Marta i Elda heart.gif predivno heart.gif
ina70
ina70

Posts : 187
Points : 197
Reputation : 10
Join date : 04.10.2015
Location : beograd

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by tamarica pon lis 12, 2015 4:14 pm

Elda je napisao/la:Evo ga moj video , tek sam početnik ,ali evo za ovaj dan rado sam uradila koliko sam imala vremena . Biti će ih još i boljih.




Eldiceeeeeeee canimmmmmmmm.....pa divota jedna.....pravi a ovakav,canim ququququ i lelel sta nas ceka posle graphics-3d-smileys- graphics-3d-smileys- smileys-cz-6.gif smileys-cz-6.gif smileys-cz-123.gif smileys-cz-123.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by duca pon lis 12, 2015 4:28 pm

Elda je napisao/la:Evo ga moj video , tek sam početnik ,ali evo za ovaj dan rado sam uradila koliko sam imala vremena . Biti će ih još i boljih.






NEVJEROVATNO, NESTVARNO, PRELIJEPO, NEMAM RIJECI DA OPISEM OVO SAVRSENSTVO, ZAR JE MOGUCE DA SU GLUMILI, NE, NE VJERUJEM, SVE JE OVO STVARNOST, heart.gif NE MOGU DA VJERUJEM DA SVAKI POKRET, SVAKI POGLED, IZRAZ NA LICU MA SVE BUDE TOLIKO SAVRSENO DOCARANO A DA NIJE BAR MALO ISTINITO default_hugsmile1 (1 graphics-3d-smileys-

HVALA ELDICE smileys-cz-123.gif

duca

Posts : 43
Points : 48
Reputation : 3
Join date : 04.10.2015
Location : canada

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Ritaa pon lis 12, 2015 4:51 pm

Evka,Nina,.Marta i Elda,,molim vas da stavite svaka svoje klipiće u posebnu temu što je Fi otvorila,,da ih imamo sve na jednom mjestu,,,ali SVE,, NEMOJTE KOJEG IZOSTAVITI,,,,,
LJUBIM VAS default_wetkissf.gif
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by feride pon lis 12, 2015 5:14 pm

Evo otvorila sam posebnu temu di ćete stavljat svoje klipiće..nemojte tudje nego baš svoje..tako da ih imamo na jednom jestu...
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by feride pon lis 12, 2015 5:16 pm

Eldice canim...ma nije moguće da ti je ono prvi klipić..
Odlično uklopljene scene ..muzika... jedna od mojih omiljenih pjesama..savršeno.. heart.gif heart.gif

feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by bela7 pon lis 12, 2015 5:19 pm

duca je napisao/la:
Elda je napisao/la:Evo ga moj video , tek sam početnik ,ali evo za ovaj dan rado sam uradila koliko sam imala vremena . Biti će ih još i boljih.



                                                                                                           


NEVJEROVATNO, NESTVARNO, PRELIJEPO, NEMAM RIJECI DA OPISEM OVO SAVRSENSTVO, ZAR JE MOGUCE DA SU GLUMILI, NE, NE VJERUJEM, SVE JE OVO STVARNOST, heart.gif NE MOGU DA VJERUJEM DA SVAKI POKRET, SVAKI POGLED, IZRAZ NA LICU MA SVE BUDE TOLIKO SAVRSENO DOCARANO A DA NIJE BAR MALO ISTINITO default_hugsmile1 (1 graphics-3d-smileys-                            

HVALA ELDICE smileys-cz-123.gif

---------------------
Duca, pridružujem se pohvalama za Eldičin klipić. Sve sami probrani, važni trenuci... prelijepo! t4523.gif Hvala svim curama na klipićima, slikama i gifićima... kreativne ste i umjetnički nadarene i imate zaista oko za trenutak i ljepotu! Sretna sam što mogu uživati u vašim radovima! newclap.gif

I, Duco moja mila, ne može biti tako uvjerljiva gluma. Iz njih jednostavno zrači ta povezanost... njihovi ljubavni pogledi, dodiri, pogledi ne mogu biti nevjerodostojni... Nismo to nikada vidjeli ni u jednoj seriji, ni u jednom filmu. Kako se njemu lice zacrveni i promijeni nakon poljupca u 51... pa zar se to može tako odglumiti?... tu je na djelu samo nekontrolirana strast... prema ženi koja ga je iznutra dobrano prodrmala. default_xenforo-smil viannen_39.gif A da i ne spominjem njihovu obostranu radost iz zadnje epke... tu je naprosto na djelu bila euforija ljudi koji ne mogu obuzdati prekomjerne osjećaje sreće motivirane razbuktalom zaljubljenošću! default_th_bf-firewo I to traje i dalje... jer takvi jaki osjećaji ne mogu samo tako nestati... pogotovo ako nisu bili kako treba konzumirani!

bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Ritaa pon lis 12, 2015 5:25 pm

Danas je Yüksel Aytuğ objavio članak İyi ki doğdun Engin Akyürek ("Sretan ti rođendan, Engine Akyürek!").
KEDI SA FORUMA HR PREVELA

Yüksel veli da zna da je Enginov rođendan za dva dana (12. listopada), ali (nisam se usudila nagađati i "prevoditi" nastavak te rečenice.)


(sažetak) Gospodin Engin Akyürek uvijek je stajao na vrhu liste ljudi koje on, Yüksel, cijeni. Iskazuje mu ljubav i poštovanje zbog njegovih karakternih osobina. Uspješan je i dobitnik najvažnijih međunarodnih nagrada, nije postao, ne želi postati materijal za jeftine bulevarske novine i magazine (ne želim napisati puno ime osobe S.S. koja se spominje u članku). Engin Akyürek živi jednostavnim životom, uživa u toj jednostavnosti, ostao je skroman i zna kako prihvatiti popularnost (slavu).

Naša čitateljica Yasemin Mahmut je uime obožavatelja Engina Akyüreka sastavila rođendansku čestitku/poruku za njega koja bi mogla stići i do njega.
Evo najiskrenijih rođendanskih poruka obožavatelja za Engina Akyüreka:

'DOBRO JE DA POSTOJIŠ!'

"Gospodine Yüksel, ovog puta moramo čestitati Enginu Akyüreku rođendan koji je 12. listopada (...) Veselilo bi nas da nam pomognete i objavite poruku u vašim novinama. Naša je poruka ova:

Ljudi su poput knjiga. Ali, oni neće naći svaku temu u nekoj knjizi / nisu sve teme obrađene u jednoj knjizi. (...)

Ti si za nas divna knjiga. U njoj je kultura, u njoj je umjetnost, i talenti, i književnost.
Našli smo knjigu našeg života/u našim životima. Dobro je što postojiš u našim životima. Sretan ti rođendam, Engine Akyürek. S poštovanjem ... .“
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Cvete pon lis 12, 2015 5:39 pm

ELDA predivan klip, lepe scene i jos lepsa pesma ko za njih napisana heart.gif default_wetkissf.gif


Zadnja promjena: Cvete; pon lis 12, 2015 5:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by duca pon lis 12, 2015 5:41 pm

bela7 je napisao/la:
duca je napisao/la:
Elda je napisao/la:Evo ga moj video , tek sam početnik ,ali evo za ovaj dan rado sam uradila koliko sam imala vremena . Biti će ih još i boljih.



                                                                                                           


NEVJEROVATNO, NESTVARNO, PRELIJEPO, NEMAM RIJECI DA OPISEM OVO SAVRSENSTVO, ZAR JE MOGUCE DA SU GLUMILI, NE, NE VJERUJEM, SVE JE OVO STVARNOST, heart.gif NE MOGU DA VJERUJEM DA SVAKI POKRET, SVAKI POGLED, IZRAZ NA LICU MA SVE BUDE TOLIKO SAVRSENO DOCARANO A DA NIJE BAR MALO ISTINITO default_hugsmile1 (1 graphics-3d-smileys-                            

HVALA ELDICE smileys-cz-123.gif

---------------------
Duca, pridružujem se pohvalama za Eldičin klipić. Sve sami probrani, važni trenuci... prelijepo!  t4523.gif Hvala svim curama na klipićima, slikama i gifićima... kreativne ste i umjetnički nadarene i imate zaista oko za trenutak i ljepotu! Sretna sam što mogu uživati u vašim radovima! newclap.gif

I, Duco moja mila, ne može biti tako uvjerljiva gluma. Iz njih jednostavno zrači ta povezanost... njihovi ljubavni pogledi, dodiri, pogledi ne mogu biti nevjerodostojni... Nismo to nikada vidjeli ni u jednoj seriji, ni u jednom filmu. Kako se njemu lice zacrveni i promijeni nakon poljupca u 51... pa zar se to može tako odglumiti?... tu je na djelu samo nekontrolirana strast... prema ženi koja ga je iznutra dobrano prodrmala.  default_xenforo-smil  viannen_39.gif A da i ne spominjem njihovu obostranu radost iz zadnje epke... tu je naprosto na djelu bila euforija ljudi koji ne mogu obuzdati prekomjerne osjećaje sreće motivirane razbuktalom zaljubljenošću!  default_th_bf-firewo I to traje i dalje... jer takvi jaki osjećaji ne mogu samo tako nestati... pogotovo ako nisu bili kako treba konzumirani!


Potpuno se slazem, 5167.gif smileys-cz-6.gif

duca

Posts : 43
Points : 48
Reputation : 3
Join date : 04.10.2015
Location : canada

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Cvete pon lis 12, 2015 5:47 pm

Duca draga dobar ti dan default_hugsmile1 (1 drago mi je da te vidim tu sa nama.  new_smile.png

Slazem se tvojim postom da nista od ovoga sto gledamo na klipovima ne moze biti samo dobra gluma. Ima tu emocija i ljubavi , nesto sto se rodilo i ostalo u srcu.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Ritaa pon lis 12, 2015 6:01 pm

Cvete je napisao/la:Duca draga dobar ti dan default_hugsmile1 (1 drago mi je da te vidim tu sa nama.  new_smile.png

Slazem se tvojim postom da nista od ovoga sto gledamo na klipovima ne moze biti samo dobra gluma. Ima tu emocija i ljubavi , nesto sto se rodilo i ostalo u srcu.

....
...................................................................
Tuba i Engin su se stopili sa Elmerima,,koliko god puta gledam neke scene uvijek isti osjećaj,,nikada mi ne mogu dosaditi,,sve intimnije scene koje inače glumci odrađuju su dio njihovog posla, naravno,, i mogu biti odlično odrađene,,, ali kad se njih dvoje gleda,,to je nekakav poseban osjećaj,,neobjašnjiv,,način na koji se oni,,dotiču ,,gledaju jednostavno nije dio glume nego se točno osjeti da njih dvoje jedno drugo doživljavaju i upijaju,, nikada nisam još vijela da ijedan par kada su zajedno zrače takvom energijom,,,to što oni posjeduje i način na koji to prenose mogu samo oni koji se doista istinski vole i nitko me ne može uvjeriti u suprotno,,,
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Cvete pon lis 12, 2015 6:09 pm

Ritaa je napisao/la:[

....
...................................................................
Tuba i Engin su se stopili sa Elmerima,,koliko god puta gledam neke scene  uvijek isti osjećaj,,nikada mi ne mogu dosaditi,,sve intimnije scene koje inače glumci odrađuju su dio njihovog posla, naravno,, i mogu biti odlično odrađene,,, ali kad se njih dvoje gleda,,to je nekakav poseban osjećaj,,neobjašnjiv,,način na koji se oni,,dotiču ,,gledaju jednostavno nije dio glume nego se točno osjeti da njih dvoje jedno drugo doživljavaju i upijaju,, nikada nisam još vijela da ijedan par kada su zajedno zrače takvom energijom,,,to što oni posjeduje i način na koji to prenose mogu samo oni koji  se doista istinski vole i nitko me ne može uvjeriti u suprotno,,,


Predivno i istinito  Rita   osecaj je isti. Kada ih gledam ko da gledam neki realan ljubavni par . I ponekad samo zazalim sto nisu se sreli ranije. oni bas izgledaju kao   dva dela jedne celine.
Cvete
Cvete

Posts : 336
Points : 348
Reputation : 12
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Petra pon lis 12, 2015 6:37 pm

Aki56 je napisao/la:Drage moje, da vas nešto pitam: kako mogu još da se ubace Smaići?
Fali mi i Koreanka sa ;WOW;WOW!

-------------------------------------------------------------------------------

Em ti sunce.....samo probaj ima da haos napravim samo li čujem ili vidim bilo šta što liči na WOW, WOW....

čitavu avijaciju ima da dignem witch.gif witch.gif witch.gif na neprijatelja...WOW, WOW....
Petra
Petra

Posts : 105
Points : 117
Reputation : 14
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by *Nina* pon lis 12, 2015 6:51 pm

Elda odličan video. default_th_SwoonLove graphics-3d-smileys- Već se veselim tvojega sledečeg new_wub.png
*Nina*
*Nina*

Posts : 97
Points : 113
Reputation : 16
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by *Nina* pon lis 12, 2015 6:56 pm

Ritaa je napisao/la:
Cvete je napisao/la:Duca draga dobar ti dan default_hugsmile1 (1 drago mi je da te vidim tu sa nama.  new_smile.png

Slazem se tvojim postom da nista od ovoga sto gledamo na klipovima ne moze biti samo dobra gluma. Ima tu emocija i ljubavi , nesto sto se rodilo i ostalo u srcu.

....
...................................................................
Tuba i Engin su se stopili sa Elmerima,,koliko god puta gledam neke scene  uvijek isti osjećaj,,nikada mi ne mogu dosaditi,,sve intimnije scene koje inače glumci odrađuju su dio njihovog posla, naravno,, i mogu biti odlično odrađene,,, ali kad se njih dvoje gleda,,to je nekakav poseban osjećaj,,neobjašnjiv,,način na koji se oni,,dotiču ,,gledaju jednostavno nije dio glume nego se točno osjeti da njih dvoje jedno drugo doživljavaju i upijaju,, nikada nisam još vijela da ijedan par kada su zajedno zrače takvom energijom,,,to što oni posjeduje i način na koji to prenose mogu samo oni koji  se doista istinski vole i nitko me ne može uvjeriti u suprotno,,,
Ja potpuno jednako osiječam in se sa svim što si napisala u potpunosti slažem. t4523.gif
*Nina*
*Nina*

Posts : 97
Points : 113
Reputation : 16
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by *Nina* pon lis 12, 2015 6:58 pm

feride je napisao/la:Evo otvorila sam posebnu temu di ćete stavljat svoje klipiće..nemojte tudje nego baš svoje..tako da ih imamo na jednom jestu...

Vjerovatno jih od sada stavljamo samo tamo ili kad uradimo novog stavimo i na ovu temu?
*Nina*
*Nina*

Posts : 97
Points : 113
Reputation : 16
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by feride pon lis 12, 2015 7:00 pm

Stavi ih Ovde Nina ali i tamo
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

 Kara Para Ask vol.3 - Page 11 Empty Re: Kara Para Ask vol.3

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 41. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.