Kara Para
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

+10
alexum1
Mebby
Sneki
mile1
Aurra
Maka1
Ceke
Nero1
krofnica
feride
14 posters

Stranica 20 / 43. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next

Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Ceke pon lis 12, 2015 9:23 pm

a ljudi krofnice ni sinoc nema a ni sada
ivana nedostaje bas

Ceke

Posts : 980
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Nero1 pon lis 12, 2015 9:23 pm

Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:Pozdrav za sve trebe.evo i mene.nesto djeca bolesna pa vazda letim od jednog do drugog.jebada

pazi i mazi dječicu Mebby, super je dok su pokraj tebe. Mene moja kčer zove danas iz Zg i ima tem. odmah sam htjela u auto pa da je njegujem. Miš moj
temperatura kasalj evo djevojcica ne prestaje kasljati.bas mi je zao a bebac jutros nije htio hodati.sve vice kako me bovi noga.ispametili me.tacno sam za ludare


nisi nisi sve se izdrži , ali ostavlja trajne posljedice smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
zdravlje mi je omer bey vec narusio. Nema nesto nerinih kobasica il je sramota postaviti za nas uspaljenuse


Ma jok ima toga, ali raztuzi me kažeš mala ima kašalj, a bebač bovi me noga, a joj ti udri po kobasici, pored bolne djece , dobar oporavak želim tvojim anđelima default_wetkissf.gif

Sad cu ti kobasicu poslati i tebi za brzi napredak vidim sinoć fragman nije bio smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Nero1
Nero1

Posts : 1826
Points : 1956
Reputation : 130
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by mile1 pon lis 12, 2015 9:23 pm

BAS NAZLI SAMO TATA TARA NES  NAKOG CACE PRODA BI IB ZA JEDNU KUNU
mile1
mile1

Posts : 1201
Points : 1244
Reputation : 43
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by SVENJA pon lis 12, 2015 9:25 pm

mile1 je napisao/la:
Nero1 je napisao/la:
Sneki je napisao/la:
Nero1 je napisao/la:
Sneki je napisao/la:

    Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Q0aI3lCnf5E


Ne znam vas , ali mene baš zanima kako će se Idžlal oprati od ovog ubistva .....

Naravno uff bee, ona sve gora i gora, uspjet ce sigurno da sapere ljagu, i vikati kođam kođam, puna je zla, yigit nek se pita otkud ovaj da je traži


Ja mislim da on neće ni znati da je ovaj lik tražio ..... Firat se debelo uvukao u govna sa Idžlal i ne preostaje mu ništa drugo nego da i ovo prikrije .... Zato mi se sve više gadi kada ga vidim ....Pokrivaće je ...dokle ...videćemo .... new_eyebrow.gif

Zbunila me prva slika a to je Fikret , ma pokvario se maksimalno čovječe, a ovome mazu oci, pa zar yita toliko ludom prave, a i zar se ne pita sta ce on jos uvijek visi kod njih u kuci ufff starog pištoljđiju ce maknuti i niko nece saznati, kako se ove zjake ne nadu u blizini i ne vide, nema ih kad treba da budu tu
A NIJE MI JASNO  ZASTO ON NJU TRAZI I ZYSTO ONA NJEG UPUCA

HA NIJE PLATILA ŠTO JE TREBALA....JA TAKO MISLIM PA JU ČOVJEK TRAŽIO....A DAKLE FIRAT JE KRETEN KAKVOG NEMA, ALI NJEGOV ROĐAK IDE NJEGOVIM STOPAMA....KAKO JE BRANIO OVU ICLAL.....PA KAJ JU NE OPALI I SVE OK yahooic.gif
SVENJA
SVENJA

Posts : 688
Points : 722
Reputation : 34
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by mile1 pon lis 12, 2015 9:25 pm

NEDAJ BOZE BICE JE KROFNICU BLOKIRALO NEDA JOJ NI ODE UCI
mile1
mile1

Posts : 1201
Points : 1244
Reputation : 43
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by alexum1 pon lis 12, 2015 9:27 pm

SVENJA je napisao/la:
Ceke je napisao/la:



draga Ceke o ćemu pričaju....jasno interes je Defne - Omer   default_hearted.gif

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 12118725_790803787715070_2962945524268336622_n


ma je.... ih više ti fragiji
alexum1
alexum1

Posts : 880
Points : 913
Reputation : 33
Join date : 09.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by mile1 pon lis 12, 2015 9:27 pm

SVENJA je napisao/la:
mile1 je napisao/la:
Nero1 je napisao/la:
Sneki je napisao/la:
Nero1 je napisao/la:
Sneki je napisao/la:

    Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Q0aI3lCnf5E


Ne znam vas , ali mene baš zanima kako će se Idžlal oprati od ovog ubistva .....

Naravno uff bee, ona sve gora i gora, uspjet ce sigurno da sapere ljagu, i vikati kođam kođam, puna je zla, yigit nek se pita otkud ovaj da je traži


Ja mislim da on neće ni znati da je ovaj lik tražio ..... Firat se debelo uvukao u govna sa Idžlal i ne preostaje mu ništa drugo nego da i ovo prikrije .... Zato mi se sve više gadi kada ga vidim ....Pokrivaće je ...dokle ...videćemo .... new_eyebrow.gif

Zbunila me prva slika a to je Fikret , ma pokvario se maksimalno čovječe, a ovome mazu oci, pa zar yita toliko ludom prave, a i zar se ne pita sta ce on jos uvijek visi kod njih u kuci ufff starog pištoljđiju ce maknuti i niko nece saznati, kako se ove zjake ne nadu u blizini i ne vide, nema ih kad treba da budu tu
A NIJE MI JASNO  ZASTO ON NJU TRAZI I ZYSTO ONA NJEG UPUCA

HA NIJE PLATILA ŠTO JE TREBALA....JA TAKO MISLIM PA JU ČOVJEK TRAŽIO....A DAKLE FIRAT JE KRETEN KAKVOG NEMA, ALI NJEGOV ROĐAK IDE NJEGOVIM STOPAMA....KAKO JE BRANIO OVU ICLAL.....PA KAJ JU NE OPALI I SVE OK yahooic.gif
NIJE ISKLJUCENK DA JE NECE OPALITI IPAK ONA MISLI DA MU JE ZENA A MOGLA BI U KOMU PASTI AKO JE NE OALI TAKO DA CE JADAN MORATI
mile1
mile1

Posts : 1201
Points : 1244
Reputation : 43
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by alexum1 pon lis 12, 2015 9:28 pm

SVENJA je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:Pozdrav za sve trebe.evo i mene.nesto djeca bolesna pa vazda letim od jednog do drugog.jebada

pazi i mazi dječicu Mebby, super je dok su pokraj tebe. Mene moja kčer zove danas iz Zg i ima tem. odmah sam htjela u auto pa da je njegujem. Miš moj
temperatura kasalj evo djevojcica ne prestaje kasljati.bas mi je zao a bebac jutros nije htio hodati.sve vice kako me bovi noga.ispametili me.tacno sam za ludare


nisi nisi sve se izdrži , ali ostavlja trajne posljedice smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif [/quote


JAO ŽENE DIVNE STE .....ali to je to


baš svenja krivo je more crying-bee-smiley-em crying-bee-smiley-em
alexum1
alexum1

Posts : 880
Points : 913
Reputation : 33
Join date : 09.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by mile1 pon lis 12, 2015 9:28 pm

alexum1 je napisao/la:
SVENJA je napisao/la:
Ceke je napisao/la:



draga Ceke o ćemu pričaju....jasno interes je Defne - Omer   default_hearted.gif

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 12118725_790803787715070_2962945524268336622_n


ma je.... ih više ti fragiji  
DA IH JEBALJ
mile1
mile1

Posts : 1201
Points : 1244
Reputation : 43
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Ceke pon lis 12, 2015 9:32 pm

gunes ljubavi da li si dobro kako je ahmet gunes kaze bio si u pravu neseca je da li si ljut na mene.haluk kaze sve je gotovo zatvoreno je gunes kaze ne zvala sam te da ti se izvinim ali se nisi javio gde si bio haluk kaze zvala si da se izvinis gunes kaze kada je ahmet rekao da je nesreca ja sam se postidela stvarno haluk pusti to vise danas je lep dan sve je gotovo zatvoreno gunes kaze znaci nisi ljut na me haluk kaze ja sam mnogo zaljubljen u tebe gunes ima jos nesto devojke haluk kaze sta se desilo sa devojkama nazli ulazi i kaze zelim reci nesto majci haluk kaze naravno ja cu izadji gunes kaze dodji ovde i dalje si ljuta na mene nazli kaze nisam proslo je
Ceke
Ceke

Posts : 980
Points : 1007
Reputation : 25
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by SVENJA pon lis 12, 2015 9:33 pm




ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s
SVENJA
SVENJA

Posts : 688
Points : 722
Reputation : 34
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Mebby pon lis 12, 2015 9:35 pm

mile1 je napisao/la:NEDAJ BOZE BICE JE KROFNICU BLOKIRALO NEDA JOJ NI ODE UCI
ahahaha smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Mebby
Mebby

Posts : 849
Points : 872
Reputation : 23
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by alexum1 pon lis 12, 2015 9:36 pm

SVENJA je napisao/la:


ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s


oblizuje se oblizuje sjetio se čovjek čokolade nije to do djevojke smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
alexum1
alexum1

Posts : 880
Points : 913
Reputation : 33
Join date : 09.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Ceke pon lis 12, 2015 9:37 pm

sselin ali nije kuci emre nisam dosao kod njega selin kaze sta ti se desilo da li si dobro emre kaze video sam cd sta to znaci poljubi te selin kaze ne vici cuce te daj taj cd to je sve montaza..emre izgleda kao stvarno ja cu pokazati haluku neka vidi selin kaze ti si lud ne radi to..emre da vidimo sta ce haluk reci na ovaj poljubac selin kaze ne radi ovo ako ovo haluk vidi nece biti dobro emre kaze ne selin kaze haluk ce ubiti alija emre zasto toliko brines o haluku selin kaze emre molim te emre kaze naravno reci mi istinu selin kaze ne mogu emre kaze pokazacu haluku polazi selin kaze ne radi to emre kaze ili ces poci sa mnom ili cu pokazati cd haluk sta ce pokazati emre dosao sam kod alija ali nije tu haluk kaze sta je to emre kaze cd selin kaze daj mi to idemo(konj emreeeeeeeeeeeeeeee) selin kaze nek te bog kazni emre da vidimo sada emre kaze aliju gde si ali kaze sve je recno emre kaze sa tvojom sa ljubavi zelim da pricamo ali kaze sta to radis zar ti nisam rekao da ona nije kriva pogledaj me unisticu te drzi se dalje od te devojke emre kaze velika ljubav ali prvo cete meni polagati racune a onda ljubav ali kaze ne radi to emre ne radi emre kaze selin udji u auto
Ceke
Ceke

Posts : 980
Points : 1007
Reputation : 25
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Mebby pon lis 12, 2015 9:38 pm

alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
Mebby je napisao/la:Pozdrav za sve trebe.evo i mene.nesto djeca bolesna pa vazda letim od jednog do drugog.jebada

pazi i mazi dječicu Mebby, super je dok su pokraj tebe. Mene moja kčer zove danas iz Zg i ima tem. odmah sam htjela u auto pa da je njegujem. Miš moj
temperatura kasalj evo djevojcica ne prestaje kasljati.bas mi je zao a bebac jutros nije htio hodati.sve vice kako me bovi noga.ispametili me.tacno sam za ludare


nisi nisi sve se izdrži , ali ostavlja trajne posljedice smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
zdravlje mi je omer bey vec narusio. Nema nesto nerinih kobasica il je sramota postaviti za nas uspaljenuse


baš nešto se škrtari na tim kobasicama u zadnje vrijeme, znam nije još bila svinjokolja ali ima valjda nekih zaliha od prošle god. Uspaljenice ne gledaju kvalitetu več kvantitetu. yahooic.gif yahooic.gif
gdje su kobasice kome ih cuvas
Mebby
Mebby

Posts : 849
Points : 872
Reputation : 23
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Ceke pon lis 12, 2015 9:39 pm

nazli majko da ja pricam prvo izninjavam se gunes sta to govoris ja tebi treba da se izinim sta sam to uradila nazli susaj me ne zelim da ga vidjam znam da sam rekla laz ali zbunila sam se kad je dosao rekao je gluposti gunes kaze nazli bojim se da te ne izgubim ti mi prastas ali ja segbi ne mogu da oprostim nazli kazi izvini za ono sa halukom nemoj da mu kazes gunes kaze be brini necu reci
Ceke
Ceke

Posts : 980
Points : 1007
Reputation : 25
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by SVENJA pon lis 12, 2015 9:41 pm

alexum1 je napisao/la:
SVENJA je napisao/la:


ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s


oblizuje se oblizuje sjetio se čovjek čokolade nije to do djevojke smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif

ali draga čokola je sa čilijem - otrov se čuva u malim količinama.....ali mene muči da li su se napili i završili zajedno u krevetu....previše mi se Omerčić smješi.....znaš ono poslije - zadovoljan mačor Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 N030
SVENJA
SVENJA

Posts : 688
Points : 722
Reputation : 34
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Mebby pon lis 12, 2015 9:41 pm

alexum1 je napisao/la:
SVENJA je napisao/la:


ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s


oblizuje se oblizuje sjetio se čovjek čokolade nije to do djevojke smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
prisjesce mu i bivsa i cokolada kad se deniz okrene za defne.al to nece biti uskoro koliko vidim za sada isplivavaju samo omerove bivse.jadna defne kao da je u dzungli rasla ona nema frajera da ga napravi lhubomornim.takva joj uloga sta ces.kur.. nije vidjela smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Mebby
Mebby

Posts : 849
Points : 872
Reputation : 23
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Maka1 pon lis 12, 2015 9:42 pm

Ceke je napisao/la:sselin ali nije kuci emre nisam dosao kod njega selin kaze sta ti se desilo da li si dobro emre kaze video sam cd sta to znaci poljubi te selin kaze ne vici cuce te daj taj cd to je sve montaza..emre izgleda kao stvarno ja cu pokazati haluku neka vidi selin kaze ti si lud ne radi to..emre da vidimo sta ce haluk reci na ovaj poljubac selin kaze ne radi ovo ako ovo haluk vidi nece biti dobro emre kaze ne selin kaze haluk ce ubiti alija emre zasto toliko brines o haluku selin kaze emre molim te emre kaze naravno reci mi istinu selin kaze ne mogu emre kaze pokazacu haluku polazi selin kaze ne radi to emre kaze ili ces poci sa mnom ili cu pokazati cd haluk sta ce pokazati emre dosao sam kod alija ali nije tu haluk kaze sta je to emre kaze cd selin kaze daj mi to idemo(konj emreeeeeeeeeeeeeeee) selin kaze nek te bog kazni emre da vidimo sada emre kaze aliju gde si ali kaze sve je recno emre kaze sa tvojom sa ljubavi zelim da pricamo ali kaze sta to radis zar ti nisam rekao da ona nije kriva pogledaj me unisticu te drzi se dalje od te devojke emre kaze velika ljubav ali prvo cete meni polagati racune a onda ljubav ali kaze ne radi to emre ne radi emre kaze selin udji u auto
nije normalan emre
Maka1
Maka1

Posts : 402
Points : 410
Reputation : 8
Join date : 09.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Nero1 pon lis 12, 2015 9:42 pm

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Image46

Nero1
Nero1

Posts : 1826
Points : 1956
Reputation : 130
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by alexum1 pon lis 12, 2015 9:44 pm

Mebby je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
SVENJA je napisao/la:


ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s


oblizuje se oblizuje sjetio se čovjek čokolade nije to do djevojke smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif
prisjesce mu i bivsa i cokolada kad se deniz okrene za defne.al to nece biti uskoro koliko vidim za sada isplivavaju samo omerove bivse.jadna defne kao da je u dzungli rasla ona nema frajera da ga napravi lhubomornim.takva joj uloga sta ces.kur..  nije vidjela smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif

mebby kraljice smileys-cz-54.gif smileys-cz-54.gif smileys-cz-54.gif a baš joj uloga smesko.gif
alexum1
alexum1

Posts : 880
Points : 913
Reputation : 33
Join date : 09.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Mebby pon lis 12, 2015 9:44 pm

SVENJA je napisao/la:
alexum1 je napisao/la:
SVENJA je napisao/la:


ovo kad gledam prvi put mi došlo da ošamarim Omera....ma kako gleda bivšu....sav se oblizuje....jao...Defne. Ovo je za zamisliti se....a djevojka nije za baciti ne nikako i još je samouvjerena...istina suprotnost od Defne, ali...takve žene preuzimaju muškarce od onih drugih new_computer-tired-s


oblizuje se oblizuje sjetio se čovjek čokolade nije to do djevojke smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif

ali draga čokola je sa čilijem - otrov se čuva u malim količinama.....ali mene muči da li su se napili i završili zajedno u krevetu....previše mi se Omerčić smješi.....znaš ono poslije - zadovoljan mačor Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 N030
ko zajedno omer i defne jel.nema sanse mislim da im karakteri ne vode u tom smjeru.ali neko veli sa fb da su to omer i bivsa a on kao zamislja defne.haj budi pametan sad.cekamo petak a i ozet je izasao pa ceke nek pogleda
Mebby
Mebby

Posts : 849
Points : 872
Reputation : 23
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Nero1 pon lis 12, 2015 9:45 pm

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Image47
Nero1
Nero1

Posts : 1826
Points : 1956
Reputation : 130
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by mile1 pon lis 12, 2015 9:47 pm

Maka1 je napisao/la:
Ceke je napisao/la:sselin ali nije kuci emre nisam dosao kod njega selin kaze sta ti se desilo da li si dobro emre kaze video sam cd sta to znaci poljubi te selin kaze ne vici cuce te daj taj cd to je sve montaza..emre izgleda kao stvarno ja cu pokazati haluku neka vidi selin kaze ti si lud ne radi to..emre da vidimo sta ce haluk reci na ovaj poljubac selin kaze ne radi ovo ako ovo haluk vidi nece biti dobro emre kaze ne selin kaze haluk ce ubiti alija emre zasto toliko brines o haluku selin kaze emre molim te emre kaze naravno reci mi istinu selin kaze ne mogu emre kaze pokazacu haluku polazi selin kaze ne radi to emre kaze ili ces poci sa mnom ili cu pokazati cd haluk sta ce pokazati emre dosao sam kod alija ali nije tu haluk kaze sta je to emre kaze cd selin kaze daj mi to idemo(konj emreeeeeeeeeeeeeeee) selin kaze nek te bog kazni emre da vidimo sada emre kaze aliju gde si ali kaze sve je recno emre kaze sa tvojom sa ljubavi zelim da pricamo ali kaze sta to radis zar ti nisam rekao da ona nije kriva pogledaj me unisticu te drzi se dalje od te devojke emre kaze velika ljubav ali prvo cete meni polagati racune a onda ljubav ali kaze ne radi to emre ne radi emre kaze selin udji u auto
nije normalan emre
DROGIRANO BLAGO
mile1
mile1

Posts : 1201
Points : 1244
Reputation : 43
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Sneki pon lis 12, 2015 9:48 pm

Nero1 je napisao/la:Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Image47

Uf bre Nero .... gde me nađe ........ Obožavam Vilijama .... skoro sam opet odgledala Napušteni anđeo samo zbog njega i Maite .... new_smile.png
Sneki
Sneki

Posts : 1086
Points : 1207
Reputation : 118
Join date : 11.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Ceke pon lis 12, 2015 9:48 pm

bole me usi od ove slusalice
nazli tata da udjem zafer kaze udji naravno
emre kaze zar tako docekujes goste..ali kaze sta petljas emre kaze imacete priznanje ljubavi selin kaze svadjali ste se emre kaze tek je pocelo selin kaze emre smiri se ali kaze selin smiri se ja cu resiti emre kaze ona nigde ne ide..ali kaze zelis da priznam emre kaze prizncete svoju ljubav kako ste me prevarili ispricacete ili cu ovo svima pokazati ali kaze pokazaces svima emre kaze svima svima ali kaze pokazi pokazi ako je covek pokazace ako ti ne pokazes ja cu selin kaze dosta ja cu pricati onda me slusaj
Ceke
Ceke

Posts : 980
Points : 1007
Reputation : 25
Join date : 08.10.2015

[Vrh] Go down

Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2 - Page 20 Empty Re: Asla vazgecmem - Nikad ne odustajem vol.2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 43. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.