Kara Para
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kara para ask vol. 4

+16
viera
Evka1
*Nina*
Aurra
Semmy
martasek75
Cvete
maya12
feride
Petra
Aki56
Ritaa
Elif1
Tina35
bela7
tamarica
20 posters

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Ritaa sri lis 14, 2015 9:55 pm

tamarica je napisao/la:mene jako čudi njegova transformacija u čovjeka koji se više ne skriva, koji ne skida osmijeh s lica
čitala sam već prije da su znali satima razgovarati na setu
što imaju dvoje kolega toliko za pričati ???
kažem vam da je šrek bio ljubomoran, zato je ona htjela odustati
sve drugo ne pije vodu, ni umor, ni djevojčice, ništa
prije početka snimanja serije je pisalo da je uspjela dogovoriti skraćeno radno vrijeme
a ona se niti nakon završetka snimanja ne žuri kući
kako to objasniti

=========================
Slazem se potpuno draga,kakve devojcice,kakvi bakraci,pa ionako odrastaju vise sa njenom mamom-nego sa njom-to je zrtva njenog posla,koju je ona prihvatila.....ali sve ono sto smo videli i cul,vodi samo ka jednom,da je zeleni pizdeo najstrasnije jer je odmah znao,to ne moze niko da me ubedi...i kad neces da znas i da priznas,ZNAS.....tako da je i on i ona odmah znali,koliko je sati....a da se Bambi promenio 38274872647 stepeni,to je evidentno,meni ,koja ga ne pratim dugo a ne curama,koje ga prate godinama i kazu,da to nije isti covek heart.gif heart.gif heart.gif [/quote]

-------------
pa gle,,ak se ona htjela rastati i prije snimanja serije,,znači da ni tada nije štimalo sa Šrekom,,znači žena u problemu,,nezadovoljna,ranjiva i onda se sprijatelji sa ovakvim divnim bambijem,,,pa normalno da joj je malo trebalo da se prepusti,,a Šrek je vjerojatno jako brzo povatao konce,,e sad bambi u cijeloj toj priči se vjerojatno našao zatečen,,,,,koliko dugo traga za srodnom dušom i onda mu se upali lampica da ju je pronašao,,ali mu ona nije dozvoljena,,a ona mu se toliko približila pa se i on pogubio ne znajući više gdje je ta granica,,,  njih dvoje su se jednostavno desili jedno drugome,, SUĐENI SU SI I TO JE TO,,,LJUBAV NE PITA


Zadnja promjena: Ritaa; sri lis 14, 2015 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Ritaa

Posts : 318
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:55 pm

feride je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .


Nemoj da blokiram temu i zaključan pa ćeš da vidiš kako će me zarezuju default_blase.gif default_blase.gif
3.gif 3.gif 3.gif
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:56 pm

Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .

AAAAAAAA smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif mi ne lizemo dupe ,samo thd_ice.gif
Kako te sad nije sramota a ja ti lepo odgovorila i to sve sa srcima....povlacim...sto bi rekla moja skotara smesko.gif smesko.gif smesko.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 9:56 pm

tamarica je napisao/la:
---------------------------
I ona je bila u kušnji da odustane. Htjela je udovoljiti svome mužu. Engin ju je podržao da to ne uradi (hvala Bogu), a kako je sad? Možda zbog grižnje savjesti (jer se to ipak NJOJ dogodilo) neće ništa poduzimati u vazi svoga braka... čeka da on nešto napravi. default_blase.gif

===============
Nista se ne sekiraj canim,ona je vec preuzela korake,samo cekamo da ih objave default_fume.gif   a njoj Bambi nije pruzio ruku,vec joj je pruzio srce i rekao,ja te volim,moja si,tvoj sam,nemoj da me ostavis,nemoj da se ostavis....i ona je izabrala heart.gif heart.gif heart.gif [/quote]
default_loveshower.g default_loveshower.g default_loveshower.g
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by maya12 sri lis 14, 2015 9:57 pm

Ovo je da odvališ od ljepote default_heartshape2.

kara para ask vol. 4 - Page 3 Fghgtyuui
maya12
maya12

Posts : 215
Points : 234
Reputation : 19
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 9:57 pm

bela7 je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija 

----------
Ma kako te ne zarezujemo? Mi te volimo!  default_hearted.gif I ja sam te pitala kako je tamo?
Čast izujetku new_wub.png !
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:58 pm

feride je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .


Nemoj da blokiram temu i zaključan pa ćeš da vidiš kako će me zarezuju default_blase.gif default_blase.gif

Ti zakljucaj,ja cu otkljucati tamarica tamarica tamarica
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 9:59 pm

[quote="maya12"]Pozdrav najbolja ekipa new_smile.png

==================
Mayice canimmmmmmm....pa gde si???...JOs uvek Hungaryija ili si se vratila??
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:00 pm


-------------
pa gle,,ak se ona htjela rastati i prije snimanja serije,,znači da ni tada nije štimalo sa Šrekom,,znači žena u problemu,,nezadovoljna,ranjiva i onda se sprijatelji sa ovakvim divnim bambijem,,,pa normalno da joj je malo trebalo da se prepusti,,a Šrek je vjerojatno jako brzo povatao konce,,e sad bambi u cijeloj toj priči se vjerojatno našao zatečen,,,,,koliko dugo traga za srodnom dušom i onda mu se upali lampica da ju je pronašao,,ali mu ona nije dozvoljena,,a ona mu se toliko približila pa se i on pogubio ne znajući više gdje je ta granica,,,  njih dvoje su se jednostavno desili jedno drugome,, SUĐENI SU SI I TO JE TO,,,LJUBAV NE PITA[/quote]

==============================
2920185708.gif 2920185708.gif 2920185708.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by bela7 sri lis 14, 2015 10:01 pm

Rita:
pa gle,,ak se ona htjela rastati i prije snimanja serije,,znači da ni tada nije štimalo sa Šrekom,,znači žena u problemu,,nezadovoljna,ranjiva i onda se sprijatelji sa ovakvim divnim bambijem,,,pa normalno da joj je malo trebalo da se prepusti,,a Šrek je vjerojatno jako brzo povatao konce,,e sad bambi u cijeloj toj priči se vjerojatno našao zatečen,,,,,koliko dugo traga za srodnom dušom i onda mu se upali lampica da ju je pronašao,,ali mu ona nije dozvoljena,,a ona mu se toliko približila pa se i on pogubio ne znajući više gdje je ta granica,,, njih dvoje su se jednostavno desili jedno drugome,, SUĐENI SU SI I TO JE TO,,,LJUBAV NE PITA

----------------------
Slažem se, Rita. To što im se desilo nisu mogli predvidjeti. Na kraju krajeva ona nije htjela niti ući u snimanje. Na djelu je bilo nešto iznad njih što ih je spojilo i protiv čega se nisu mogli, a poslije niti htjeli boriti! default_heartshape2.
bela7
bela7

Posts : 725
Points : 753
Reputation : 28
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 10:02 pm

tamarica je napisao/la:


AAAAAAAA smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif  mi ne lizemo dupe ,samo thd_ice.gif
Kako te sad nije sramota a ja ti lepo odgovorila i to sve sa srcima....povlacim...sto bi rekla moja skotara smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Koliko se sećam bilo je nećemo ništa da ti kažemo default_tongue.png , još si me i jutros cinkarila 3218745353.gif , mada nisam ja prva počela, al nek bude...pošto sam nastavila i preuzela krivicu na sebe default_tongue.png .
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:02 pm

Fi canim,sad bez zezanja,ja sam znala da otvorim novi vol...ali nisam znala da zakljucam 3-ku...ajde molim te zakljucaj to jer ne znam jel tpo problem ili nije..... wink.png new_smile.png
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Elif1 sri lis 14, 2015 10:03 pm

cure vidite što sam našla
tko o horoskopu koje inače uopće ne čitan nego ja
gecce je 201 pisao da će se 2011 udati....to se dogodilo
piše da brak neće dugo potrajati default_loveshower.g
dobila je djevojčicu kao što piše, zapravo dvije....treća će biti mala bambina yahooic.gif

27.10.2010. GECCE je objavio horoskop za Tubu, a odnosi se na 2011. godinu. Da li će joj zvjezde biti naklonjene? Astrologinja kaže da je Tuba jako ambiciozna i ljubomorna osoba. Iako mnogi priželjkuju da Tuba započne romancu sa Canselom Elcinom (partner u seriji Gonuleceln), natalna karta kaže da njih veže samo prijatljestvo i ništa više. Interesantno je da Tubi predviđa brak u 2011. (mogući period je jesen), na koji će se odlučiti naprasno. No, brak navodno neće potrajati, a prvo dijete od ukupno tri će roditi odmah na početku braka, a  biti će djevojčica.
Elif1
Elif1

Posts : 1900
Points : 1945
Reputation : 45
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by maya12 sri lis 14, 2015 10:04 pm

Gledam malo te stare gifiće i je...eš ti to sve, ali ovo nije gluma, ovo je čisti RL  new_rolleyes.gif .... Ovo kako on ljubi. new_hehe3.gif .... Nema tu greške ni u ludilu. new_wub.png .......

kara para ask vol. 4 - Page 3 Dfghghjk
maya12
maya12

Posts : 215
Points : 234
Reputation : 19
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 10:04 pm

[quote="tamarica"]
feride je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:
feride je napisao/la:Tu ste daklem...aaaaaaaaaa..šta ste mislile da ću ostat kod Brke... new_hehe3.gif new_hehe3.gif ..

Mene uopšte ne zarezuju JC_ghey.gif  sad.png sad.png   , tebi će se možda i uvalćiti u d**e, jer si sultanija new_smile.png .


Nemoj da blokiram temu i zaključan pa ćeš da vidiš kako će me zarezuju default_blase.gif default_blase.gif

Ti zakljucaj,ja cu otkljucati


default_yapyapyapf.g default_yapyapyapf.g new_sign42.gif
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 10:05 pm

maya12 je napisao/la:Ovo je da odvališ od ljepote default_heartshape2.

Jeste Mayče, i to skoro u  nekoj seriji nećemo gledati !
Još u Budapešti ?
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Ritaa sri lis 14, 2015 10:06 pm

Aki56 je napisao/la:
tamarica je napisao/la:


AAAAAAAA smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif  mi ne lizemo dupe ,samo thd_ice.gif
Kako te sad nije sramota a ja ti lepo odgovorila i to sve sa srcima....povlacim...sto bi rekla moja skotara smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Koliko se sećam bilo je nećemo ništa da ti kažemo default_tongue.png , još si me i jutros cinkarila 3218745353.gif , mada nisam ja prva počela, al nek bude...pošto sam nastavila i preuzela krivicu na sebe default_tongue.png .
,,,,,,,,,,,,,,,,,
a Akice vidiš sad sa kim imaš posla, default_siffle.gif ,ova bi skotara i dva oka u glav default_14.gif i zavadila
...al glavno da smo si ja i ti dobre default_hugsmile1 (1
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:06 pm

Aki56 je napisao/la:
tamarica je napisao/la:


AAAAAAAA smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif  mi ne lizemo dupe ,samo thd_ice.gif
Kako te sad nije sramota a ja ti lepo odgovorila i to sve sa srcima....povlacim...sto bi rekla moja skotara smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Koliko se sećam bilo je nećemo ništa da ti kažemo default_tongue.png , još si me i jutros cinkarila 3218745353.gif , mada nisam ja prva počela, al nek bude...pošto sam nastavila i preuzela krivicu na sebe default_tongue.png .

================================

...... Jel me sad shebavas da se osetim uzasno.....aaaaaa new_crying.gif new_crying.gif new_mf_depressed.gif .....tako mi radis....ajjjjj...... default_dash1.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by feride sri lis 14, 2015 10:06 pm

tamarica je napisao/la:Fi canim,sad bez zezanja,ja sam znala da otvorim novi vol...ali nisam znala da zakljucam 3-ku...ajde molim te zakljucaj to jer ne znam jel tpo problem ili nije..... wink.png new_smile.png

wink.gif wink.gif
feride
feride

Posts : 1075
Points : 1186
Reputation : 72
Join date : 03.10.2015
Age : 40
Location : Split

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Aki56 sri lis 14, 2015 10:07 pm

Ritaa je napisao/la:
Aki56 je napisao/la:
tamarica je napisao/la:


AAAAAAAA smesko.gif smesko.gif smesko.gif smesko.gif  mi ne lizemo dupe ,samo thd_ice.gif
Kako te sad nije sramota a ja ti lepo odgovorila i to sve sa srcima....povlacim...sto bi rekla moja skotara smesko.gif smesko.gif smesko.gif
Koliko se sećam bilo je nećemo ništa da ti kažemo default_tongue.png , još si me i jutros cinkarila 3218745353.gif , mada nisam ja prva počela, al nek bude...pošto sam nastavila i preuzela krivicu na sebe default_tongue.png .
,,,,,,,,,,,,,,,,,
a Akice vidiš sad sa kim imaš posla, default_siffle.gif ,ova bi skotara i dva oka u glav default_14.gif i zavadila
...al glavno da smo si ja i ti dobre default_hugsmile1 (1
Ritice, volim ja tebe najviše default_hearted.gif smileys-cz-123.gif
Aki56
Aki56

Posts : 291
Points : 298
Reputation : 7
Join date : 07.10.2015
Location : Zemun

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:08 pm

,,,,,,,,,,,,,,,,,
a Akice vidiš sad sa kim imaš posla, default_siffle.gif ,ova bi skotara i dva oka u glav default_14.gif i zavadila
...al glavno da smo si ja i ti dobre default_hugsmile1 (1 [/quote]

======================
default_pfft2-smiley default_sissy-fight- tease.gif new_Smiley.BooyahAni
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by maya12 sri lis 14, 2015 10:08 pm

tamarica je napisao/la:
maya12 je napisao/la:Pozdrav najbolja ekipa new_smile.png

==================
Mayice canimmmmmmm....pa gde si???...JOs uvek Hungaryija ili si se vratila??

........

Hungarya još, ali sutra se vraćam u bazu yahooic.gif
maya12
maya12

Posts : 215
Points : 234
Reputation : 19
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:09 pm

Elif1 je napisao/la:cure vidite što sam našla
tko o horoskopu koje inače uopće ne čitan nego ja
gecce je 201 pisao da će se 2011 udati....to se dogodilo
piše da brak neće dugo potrajati  default_loveshower.g
dobila je djevojčicu kao što piše, zapravo dvije....treća će biti mala bambina  yahooic.gif

27.10.2010. GECCE je objavio horoskop za Tubu, a odnosi se na 2011. godinu. Da li će joj zvjezde biti naklonjene? Astrologinja kaže da je Tuba jako ambiciozna i ljubomorna osoba. Iako mnogi priželjkuju da Tuba započne romancu sa Canselom Elcinom (partner u seriji Gonuleceln), natalna karta kaže da njih veže samo prijatljestvo i ništa više. Interesantno je da Tubi predviđa brak u 2011. (mogući period je jesen), na koji će se odlučiti naprasno. No, brak navodno neće potrajati, a prvo dijete od ukupno tri će roditi odmah na početku braka, a  biti će djevojčica.

Elif canim ,iskopaj deder za 2014-2015-2016 sta kazu smesko.gif smesko.gif smesko.gif
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Ritaa sri lis 14, 2015 10:11 pm

tamarica je napisao/la:,,,,,,,,,,,,,,,,,
a Akice vidiš sad sa kim imaš posla, default_siffle.gif ,ova bi skotara i dva oka u glav default_14.gif i zavadila
...al glavno da smo si ja i ti dobre default_hugsmile1 (1

======================
default_pfft2-smiley  default_sissy-fight-  tease.gif  new_Smiley.BooyahAni [/quote]
................
ma znam da si bila vrijedna i natakarila tu svakojakakvih smajlića,,al možeš koju i progovorit samnom a ne se samo reklamiratt smesko.gif smesko.gif
Ritaa
Ritaa

Posts : 318
Points : 343
Reputation : 29
Join date : 04.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by tamarica sri lis 14, 2015 10:11 pm

,,,,,,,,,,,,,,,,,
a Akice vidiš sad sa kim imaš posla, default_siffle.gif ,ova bi skotara i dva oka u glav default_14.gif i zavadila
...al glavno da smo si ja i ti dobre default_hugsmile1 (1 [/quote]
Ritice, volim ja tebe najviše default_hearted.gif smileys-cz-123.gif [/quote]

===================
eeeeeeeee otisla sam ja u mp34567 ,kad je skotara bolja od mene default_hypnosmileyf default_iLXsgvhmXI9z default_computer-los
tamarica
tamarica

Posts : 1111
Points : 1169
Reputation : 58
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by maya12 sri lis 14, 2015 10:13 pm

Aki56 je napisao/la:
maya12 je napisao/la:Ovo je da odvališ od ljepote default_heartshape2.

Jeste Mayče, i to skoro u  nekoj seriji nećemo gledati !
Još u Budapešti ?

.........

Još Budapešt new_rolleyes.gif ......Vrijeme, kao uostalom svugdje osim u Zambiji odurno. new_mad.gif ..... Kiša, hladno, vjetar.....
maya12
maya12

Posts : 215
Points : 234
Reputation : 19
Join date : 03.10.2015

[Vrh] Go down

kara para ask vol. 4 - Page 3 Empty Re: kara para ask vol. 4

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.